Yaralı Kitap Özeti (Kahraman Tazeoğlu)

Admin
Aralık 26, 2017
 kahraman-tazeoglu-yaralı-kitap Kitabın Adı: YARALI
Yazarı: Kahraman Tazeoğlu
Sayfa Sayısı: 320
Yayın Evi: Destek Yayınları
Yayın Tarihi  2014
Kitabın Türü:  Roman
Orijinal Adı:
ISBN: 9786054994908
Çevirmen:  –
HangiSoru – Puanı: Puan:5,75/10 (4 Oy kullanıldı)

 

Kaan denen bir genç, bir kıza aşık olur. Ama eski sevgilisinin bileğinde açtığı yaralardan dolayı hiçbir kıza dokunamaz ve sevemez. Ne zaman bir kıza bir şeyler hissedip dokunsa, o zaman yarası yeniden kanar.

Genç, eski sevgilisi Hande’den sonra Ece ile tanışır. Ama yarası yeniden kanamaya başlayınca Ece ile de olamayacağını anlar. Ardından bir gece yarısı Kaan, Duru ile tanışır ve Duru’ya karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Ama bileğinin yeniden kanadığını Duru da Kaan da fark hisseder.

Duru korkar ve Kaan’a karşı hisleri azalmaya başlar ve yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar Kaan’dan. Bu olanlarla birlikte Kaan artık kimseyle olamayacağını anlar. Tüm bunlar olmuşken, her şeyden umudunu kesmişken tıpkı kendisi gibi bir yaraya sahip olan Lavin ile tanışır. Lavin’in kafasında tekrar tekrar kanayan bir yarası vardır.

Aradan zaman geçtikten sonra ikisi de birbirine aşık olur. Ama Lavin kendinden çok emin değildir. Fakat o geceki kazadan sonra Lavin Kaan’ı ne kadar çok sevdiğini ve onsuz olamayacağını anlamıştır. Kaan iyileştikten sonra evlenirler ve bir çocukları olur.

Ve bütün bunların sebebi Lavin’in 7 yaşında ölen kardeşi Erdem’dir…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

LGS
04 HAZİRAN 2023
Araç çubuğuna atla